KONST / Litografier / Färglitografi 16218217
nr 1621 8217
Henri de Toulouse-Lautrec
(1864-1901), Frankrike
efter Henri de Toulouse-Lautrec, ej signerad numrerad, 406/500, m: 37x25 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 59x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:51:03
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Henri de Toulouse-Lautrec
Läs mer om Henri de Toulouse-Lautrec